Search billions of records on Ancestry.com
   

A V 1     Gisbertus Gyssels

zoon van Joannes Gysels (A IV) en De Cuyper Maria

Hansbeke 3.4.1681.
Hansbeke 28.4.1757


Gyssels Gisbertus, ook Gysbertus of zelfs Gilbertus genoemd, was in Hansbeke geboren op 3.4.1681 en genoemd naar zijn overgrootvader Ghiselbrecht.  Hij was slechts een goede zes jaar oud toen zijn vader stierf en zijn moeder met 4 kleine kinderen op de boerderij alleen achterbleef.

Hij huwde in Hansbeke op 11.2.1713 met de hoogzwangere Justina Bert die 8 jaar jonger was dan hij.  Gisbertus was pachter van de kleine Sint-Pieterstienden in Hansbeke in 1720 en 1721.

Justina bracht zes kinderen ter wereld en overleed in Hansbeke op Lichtmis 1725.  Haar jongste kind was amper 2 jaar oud.  Gisbertus overleed er op 28.4.1757.

Hun kinderen:

1. Jacobus  (A VI 1) Hansbeke 23.2.1713
?
 
2. Franciscus Hansbeke 17.1.1714
Hansbeke 24.5.1715.
 
3. Isabella Francisca  Hansbeke 3.12.1715
Zij huwde met Emmanuel Van Hulle, had drie zonen en overleed in Landegem op 12.10.1750. (29)
 
4. Dorothea Hansbeke 9.11.1718.
Hansbeke 7.12.1718.
 
5. Laurentius Hansbeke 30.8.1722.
Hansbeke 11.10.1722.
 
6. Maria Anna Hansbeke 6.1.1723.
Bleef ongehuwd en overleed in Hansbeke op 21.1.1789.
 

Naar de top van deze blz.
Algemeen Overzicht
Inhoudstafel
Zoek hier iets op
Onze Gyssels homepage

MijnPlatteland homepage


Meest recente bijwerking: 11 February 2013

counter




Angelus Gyssels (A IX 12)
Bernard Gyssels (A VII 4)
Bernard Gysels (A VIII 3)
Bernard J. Ghysels (A VIII 12)
Bernard Gysels (A IX 7)
Carolus Geysels (A VII 5)
Carolus Gyssels (A VIII 10)
Charles L. Gysels (A IX 4)
Charles L. Gysels (A IX 7)
Constant Gyssels (A IX 10)
Cornelius Gyssels (A VIII 7)
Dominicus Gh. Gysels (A VIII 4)
Dominicus G. Gyssels (A IX 1)
Franciscus Gyssels (A VIII 6)
Fredericq Gysels A IX 3)
Gisbertus Gyssels (A V 1)
Jacobus Gyssels (A VI 1)
Jacobus Fr. Gysens (A VIII 1)
Jacobus Fr. Ghysels (A VIII 9)
Jacobus Fr. Gysels (A IX 2)
Joannes Ghijsels (A II)
Joannes Gysels (A III)
Joannes Gysels (A IV)
Joannes Gyssels (A V 2)
Joannes Gyssels (A VII 2)
Joannes B. Gyssels (A VIII 5)
Joannes Fr. Gysels (A IX 6)
Karel L. Gyssels (A IX 13)
Livinus Gysens (A VIII 2)
Norbertus Ghysels (A VII 3)
Oscar Joseph Gysels
Petrus Gyssels (A VII 1)
Petrus Fr. Gyssels (A IX 9)
Petrus Gyssels (A VI 2)
Petrus Geysels (A VII 6)
Petrus Gyssels (A VIII 8)
Petrus Gyssels (A IX 11)
Pieter Fr. Gyssels (A VIII 11)
Pieter J. Gysels (A IX 5)

Algemeen Overzicht
Tak B
Gyssels homepage
Inhoudstafel
Zoek iets op in deze website
Mijn Platte Land